• Aktualności
  • 13.11 Fundacja Rozwoju Talentów oraz Atrem S.A. zapraszają na Excel Day

   Fundacja Rozwoju Talentów oraz Atrem S.A. zapraszają na Excel Day. Warsztaty prowadzone przez praktyków będą świetną okazją do poszerzenia wiedzy i nabycia nowych umiejętności.

  • 07.11 Oferta GK Atrem wybrana Enea Operator SA wybrała ofertę spółki Contrast, należącej do Grupy Atrem, do realizacji zamówienia pn. „Przebudowa rozdzielni WN i SN stacji 110/15kV Zdroje” o wartości ok. 9 mln zł netto.
  • Dla partnerów

   Zapraszamy na platformę dedykowaną dostawcom Grupy Atrem. Platforma zawiera zbiór nowoczesnych narzędzi elektronicznych wspierających realizację procesów handlowych.

  • Elektroenergetyka

   Contrast specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie oraz produkcji w branży elektroenergetycznej. Spółka przy wykorzystaniu własnych...

 • Grupa Atrem

  Grupa Atrem działa w branży inżynieryjnej i wykonuje prace związane z automatyką przemysłową i elektroenergetyką. Grupa realizuje zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

  Wśród zrealizowanych projektów Grupy znajdują się m.in. rozbudowa oczyszczalni ścieków w Głogowie oraz stacji regulacyjno-pomiarowej dla EuRoPol Gazu, wykonanie systemu trójgeneracji dla Budimeksu oraz budowa wraz z modernizacją kilkunastu stacji i linii energetycznych dla największych grup energetycznych w Polsce.

  Tworząc rozwiązania i dostarczając usługi Atrem wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Spółka uzyskała wiele...