Grupa Atrem

Grupa Atrem działa w branży inżynieryjnej i wykonuje prace związane z automatyką przemysłową i elektroenergetyką. Grupa realizuje zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

Wśród zrealizowanych projektów Grupy znajdują się m.in. rozbudowa oczyszczalni ścieków w Głogowie oraz stacji regulacyjno-pomiarowej dla EuRoPol Gazu, wykonanie systemu trójgeneracji dla Budimeksu oraz budowa wraz z modernizacją kilkunastu stacji i linii energetycznych dla największych grup energetycznych w Polsce.

Tworząc rozwiązania i dostarczając usługi Atrem wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Spółka uzyskała wiele certyfikatów i uprawnień branżowych. Partnerami Atremu są m.in.: Schneider Electric, GE, FANUC, IBM i Microsoft.

Tym, co wyróżnia Grupę Atrem jest model biznesowy, który polega na kompleksowej realizacji zleceń - od projektu, przez wykonawstwo, po eksploatację i serwis instalacji. Budując portfel zleceń wielkopolska firma koncentruje się na mniejszych, bardziej rentownych kontraktach, dzięki czemu przychody grupy są zdywersyfikowane.

Grupę kapitałową tworzą Atrem i Contrast. Druga spółka odpowiada za projektowanie i wykonawstwo sieci oraz instalacji elektroenergetycznych.